قوانین و مقررات

فروشگاه لوازم یدکی خودرو سماک

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سایت سماک به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت سماک هنگام استفاده از سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین  سایت از سوی کاربر است.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سماک منطبق با شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی سماک

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی سماک در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق همین سایت پردازش می‏‌شود و تنها راه خرید مراجعه به وب سایت و ثبت سفارش می باشد.

در صورت مشاهده هرگونه توهین در تیکت ها، دیدگاه ها، شبکه های اجتماعی و … علاوه بر برخورد قانونی، حساب کاربری شما به حالت تعلیق در می آید.

برداشتن عکس محصولات ما و انتشار آن در هر جایی با هدف استفاده از منافع شخصی و سودآوری تخلف محسوب می شود و سریعا از طریق قانونی اقدام خواهد شد.

هرگونه کپی برداری غیر مجاز از مطالب و محتوای این سایت پیگرد قانونی دارد.

توجه داشته باشید که شماره موبایل های موجود در سایت تنها شماره ای هستند که از طریق آن با شما در ارتباط هستیم. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه سماک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام این برند است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@sammakyadak.com اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سایت سماک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.